Kochani Rodzice,

Z przyjemnością informujemy, że w Głosce 16 czerwca odbędą się zupełnie darmowe konsultacje logopedyczne online skierowane do rodziców dzieci dwujęzycznych. Jest to doskonała okazja, aby skonsultować się z doświadczonym specjalistą i uzyskać cenne wskazówki dotyczące rozwoju językowego Waszych pociech.

Dzieci dwujęzyczne mają wyjątkowe potrzeby związane z rozwojem mowy i języka. Często rodzice zastanawiają się, czy rozwój ich dziecka przebiega prawidłowo, zwłaszcza gdy porównują je z rówieśnikami. Darmowe konsultacje logopedyczne online to doskonała okazja, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać fachową poradę. Więcej na temat korzyści wynikających z dwujęzyczności przeczytasz tutaj.

Konsultacje przeprowadzi Paulina Łoszewska, logopeda i trener głosu, która posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi dwujęzycznymi. Paulina Łoszewska jest cenionym specjalistą w swojej dziedzinie i z zaangażowaniem wspiera rozwój językowy dzieci, pomagając im pokonywać trudności w komunikacji.

 • Czas trwania: Konsultacje trwają około 20 minut.
 • Forma: Konsultacje są indywidualne i odbywają się w przyjaznej atmosferze online.
 • Zakres: Podczas konsultacji rodzice mogą omówić swoje obawy dotyczące rozwoju mowy i języka dziecka, a także otrzymać wstępne wskazówki i zalecenia.
 • Miejsce: Wszędzie tam gdzie masz dostęp do laptopa, smartfona czy tabletu oraz podłączenie internetu. Logopeda online to wygoda i elastyczność!

Należy pamiętać, że darmowe konsultacje online nie są pełną diagnozą logopedyczną dziecka. Są one jednak świetnym punktem wyjścia do dalszej pracy nad rozwojem mowy. Pełne diagnozy logopedyczne przeprowadzamy po wcześniejszym umówieniu się na osobny termin.

Aby zapisać się na darmowe konsultacje, skorzystaj z zamieszczonego formularza lub przez link do rezerwacji wizyty https://centrumgloska.pl/rezerwacje.html. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się, aby mieć pewność, że uda się skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

Do zobaczenia!

Komentarz

  1. Cześć Agnieszko!
   Darmowe konsultacje odbywają się co jakiś czas.
   Możesz śledzić nasze profile na Instagram oraz Facebook, aby zobaczyć powiadomienie o wyznaczonym terminie bezpłatnego spotkania online.

   Niemniej zachęcam Cię do kontaktu telefonicznego, podczas którego odpowiemy na Twoje pytania 🙂 Jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress